kielkowniki avatar

kielkowniki

O mnie

Kiełkownik został zaprojektowany przez pracownię Żukowska Wnętrza. Powstał z myślą o uprawianiu małego miejskiego ogródka we własnym mieszkaniu, o każdej porze roku. Niewielkich rozmiarów naczynia pozwalają układać się w ciekawe kompozycje. Przemyślany kształt ceramicznego pojemnika ułatwia jego obsługę, co jest istotne, ponieważ wodę należy wymieniać dwa razy dziennie. Kiełkownik to naczynie do hodowli całorocznej. Idealnie sprawdza się do wysiewania nasion warzyw, sałat, ziół, różnych odmian fasoli jak również poczciwej rzeżuchy. Hodując mikro warzywa masz kontrolę nad tym co jesz, ponieważ wiesz w jakich warunkach kiełkują nasiona.
Zestaw zawiera: ceramiczny pojemnik, aluminiową siatkę, papierową pokrywkę, nasiona rzeżuchy 5g, opakowanie z instrukcją obsługi.
Wymiary:15cm x 15cm x 18cm, wysokość 4,5cm

Wyprodukowano w Polsce. Seria limitowana. Naczynie posiada atesty zezwalające na kontakt z żywnością a tekturowe opakowanie jest wykonane z materiałów recyklingowych.

Blog
 • Jest z nami od 2 lat
 • 0 komentarzy
 • 0 postów
 • 548 odwiedzin profilu
Ostatnia aktywność
 •   Po kiełkownikach białych przyszedł czas na kolor! Jesteśmy w trakcie produkcji. Jeszcze przed święatmi będą dostępne kiełkowniki: beżowe, szare jasne, szare ciemne, czarne oraz miętowe.      ...Czytaj więcej

  2 lata temu wpis
  kolorowe-kielko
 • Kiełkownik powstał w pracowni Żukowska Wnętrza z myślą stworzenia małego miejskiego ogródka we własnym mieszkaniu, o każdej porze roku. Naczynie jest niewielkich rozmiarów, a jego kształt umożliwia ustawianie kilku sztuk w różne wzory. Przemyślana konstrukcja ceramicznego pojemnika ułatwia wymianę wody, co jest ważne, ponieważ czynność tę należy powtarzać dwa razy dziennie. Kiełkownik to naczynie do hodowli całorocznej....Czytaj więcej

  2 lata temu wpis
  kolorowe-kielko
Zobacz oferty: