Kuchnia z wyspą - galeria

red.
12.01.2012 01:00 , aktualizacja 09.03.2012 14:53
Kuchnia z wyspą - galeria

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (8)
Zaloguj się
 • katarzyna.wesola

  0

  no dobra, foto nie zachęca ale sama idea wyspy jest świetna, szczególnie jeżeli masz przestrzeń i chcesz pochwalić się swoją kuchnia. Zauważam jednak bardzo częsty błąd, mianowicie brak okapu albo zbyt maly w stosunku do cyrkulującego powietrza, to wazna aby w otwartej kuchni zapachy z garnka nie uciekały do odpoczynku w salonie.

  Kiedyś nie było tak dużego wyboru, dziś to bardzo popularny temat, więc dla nieprzekonanych do wytpowych wentylatorów polecam dyskretne pochłaniacze ukryte w fantazyjnej lampie albo tubie, i tu jeszcze wazne info, wielu twierdzi że jak okap jest ładny to nie może być cichy i dobrze wciągac, guzik prawda!
  mam perełkę od globalo wygląda tak:
  www.globalo.pl/produkty/okapy_wyspowe/argentelo/argentelo_80_1_white_max
  i raczej moi goście zwracają na niego uwage, jako na stylową lampe, w dodatku prawie cały czas pracuje w tle, nawet przy gościach w salonie! i jest tak dyskretny że w zasadzie mało kto jest w stanie usłyszeć jego prace ;)

 • Gość: Gość

  0

  Faktycznie propozycje na zdjęciach nie są zbyt zachęcające, ale pomysł jest światny. Mam wyspę od pół roku i bardzo chwalę to rozwiązanie. Bardzo lubię podczas gotowania mieć frontalny kontakt z osobami przebywającymi aktualnie w domu. Niestety to rowiązanie wymaga dużych powierzchni, a także musi trafić w gust użytkownika.

 • Gość: Gość

  0

  Te projekty niespecjalnie są zachęcające, jednakże mimo wszystko polecam wszystkim to rozwiązanie (ja mam taką kuchnię pół roku i jestem zadowolona), o ile ma się wystarczająco dużo miejsca. Jeśli pomysły projektanta nie bardzo nam podchodzą - jak te tutaj, to można samemu nad tym pogłówkować: wystarczy program do aranżacji (np. power net) i artykuły z internetu na temat ergonomii w kuchni etc.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Bzdura na kwadratowych kołach - kuchenne wyspy są passe - to rozwiązanie, które zajmuje dużo miejsca, jest niewygodne i tylko ładnie wygląda w czasopismach. Projektując kuchnię należy skupić się na wygodzie codziennej krzątaniny, a nie modzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  koszmarne, odhumanizowane,zimne ,jak w prosektorium...paw na 4 rzedy, architekt do eutanazji . wszystkie te zdjecia i projekty to jakas koszmarna halucynacja paranoika....

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Dopięłam swego i przekonałam narzeczonego do wyspy! Akurat mamy salon z aneksem kuchennym, więc będzie idealne, bo odzieli kuchnię od salonu i będzie służyć jako barek. Przejrzałam chyba z tysiąc takich aranżacji, więc czuję się prawie na siłach, aby zrobić to sama ;), choć najpewniej zlecimy to pani projektant, która robiła kuchnie paru osobom z mojej rodziny. Po pierwsze jest już sprawdzona, a do tego jest bardzo elastyczna i zawsze podobało mi się, że jej projekty w Decorze nie są robione na jedno kopyto:) Nikt w rodzinie nie robił sobie wyspy, więc wszyscy są ciekawi jak to wyjdzie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX